Nebojte se rekonstrukce

Dřevěné plovoucí podlahy udržují a uvolňují vlhkost v normálu, a proto je pak v pokojích skvělý vzduch! Rekonstrukce bytů Praha může posloužit i s výběrem korkových podlah, které jsou cenově dostupné a vysoce hygienické! Momentálně patří mezi jedničky na českém trhu podlahy vinylové, které jsou určeny pro bytové i komerční prostory. Na výběr jsou z různých dekorů v podobě dřeva, kamene nebo tepaného plechu!
Rekonstrukce bytů Praha se zabývá pokládáním těchto podlah, a s velkou úspěšností, si je lidé objednávají! Tyto vinylové podloha jsou totiž velice vhodné pro teplovodní podlahové vytápění! Vinyl je super materiál, odolný a stabilní! My ho nabízíme jako i už ostatní zmíněné zboží za bezkonkurenční ceny od předních českých výrobců!

Interiéry na míru a moderně!

Rekonstrukce bytů Prahanabízí také služby designu a vybavení interiérů v IN stylu a přitom funkčně a prakticky zařízené prostory jsou s námi hračka! Naši specialisté na slovo vzatí Vám poradí a navrhnou pro Vás tu nejlepší možnost vybavení a ostatní s tím spojených služeb. Bytový design je vlastně spolupráce s Vámi!

Ohodnoťte příspěvek

Category: Nezařazené

- 1.12.2018